Jak pozbyć się cellulitu? Wybierz zabieg Proshock Ice!

289

Lato coraz bliżej, czas więc odpowiednio przygotować nasze ciało na powitanie nowej pory roku. Jeśli cellulit stał się Twoją zmorą i jednym z największych kompleksów, to czas na pożegnanie się z nim. Doskonałą propozycją jest bezinwazyjny zabieg Proshock Ice, który swoją skuteczność opiera na wykorzystaniu zjawiska kriolipolizy.

Cellulit – dlaczego jest problemem tylu kobiet?

Cellulit to nieprawidłowo rozmieszczona tkanka tłuszczowa, która objawia się pofałdowaną powierzchnią skóry, niekiedy z wyczuwalnymi grudkami. Ze względu na charakterystyczny wygląd jest potocznie nazywana “skórką pomarańczową”. Najczęściej uwidacznia się na skórze ud, bioder, pośladków, kolan, ramion i piersi. Cellulit może pojawić się właściwie u kobiet w każdym wieku, szczególnie w okresie dojrzewania, w ciąży i w czasie menopauzy. Za jego główną przyczynę uznaje się nadmiar estrogenów w organizmie. Dodatkowo wpływ na rozwój “pomarańczowej skórki” mają: nieprawidłowa dieta oraz brak aktywności fizycznej i siedzący tryb życia. Cellulit nie powstaje od razu, ale rozwija się stopniowo. Na początku jest widoczny tylko po ściśnięciu skóry dłońmi, później, niestety, można dostrzec go już gołym okiem.

Jak zredukować cellulit?

Z cellulitem należy walczyć już w jego początkowej fazie. Połączenie właściwej diety z ćwiczeniami fizycznymi oraz odpowiednią pielęgnacją może przynieść zadowalające efekty i zapobiec dalszemu rozwojowi “pomarańczowej skórki”. Bardzo skuteczne są również zabiegi proponowane przez gabinety medycyny estetycznej, m.in. Proshock Ice.

Proshock Ice – jak wygląda zabieg?

Proshock Ice to nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli działania na komórki tłuszczowe niską temperaturą. Służy do zabiegów redukujących cellulit, usuwających nadmierną ilość tkanki tłuszczowej oraz modelujących sylwetkę.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg Proshock Ice wykonuje się przy użyciu dwóch sond – zamrażającej Freezing Probe oraz emitującej ultradźwięki Shock Probe. Na początku działa się na skórę temperaturą pomiędzy +5/-5 stopni Celsjusza. W tym czasie lipidy z komórek tłuszczowych zostają rozbite. W drugim etapie używa się sondy emitującej fale akustyczne, które przyspieszają metabolizm komórkowy. Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny dla pacjentów. Cała procedura trwa około 30 minut, nie wymaga także okresu rekonwalescencji.

Zastosowanie:

  • eliminowanie miejscowej otyłości, modelowanie brzucha, pośladków ud,
  • usuwanie cellulitu (nawet cellulitu włóknistego),
  • wygładzanie i ujędrnianie skóry,
  • modelowanie sylwetki.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • rozrusznik serca i implanty,
  • ostre infekcje,
  • rany i stany zapalne skóry,
  • krioglobulinemia, hemoglobinuria, choroba Raynauda.

Proshock Ice to skuteczny zabieg, który pomaga w walce z cellulitem. Umożliwia wygładzenie skóry oraz przywrócenie jej jędrności. Doskonale sprawdza się również w modelowaniu sylwetki. Wszystko po to, byś pokochała swoje ciało na nowo!

Więcej informacji na temat zabiegu Proshock Ice i jego zastosowania znajdziemy na stronie internetowej Kliniki Sthetic.pl.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.