SonoQueen – niezawodna metoda liftingu XXI wieku!

96

SonoQueen to chirurgiczna, bezinwazyjna metoda liftingu, której rewolucyjny efekt polega na pobudzeniu do działania włókien kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Urządzenie do liftingu skóry twarzy i ciała technologią HIFU (High Intensity Focused Ultracound) należy do systemów najnowszej generacji, a przesyłane przezeń skoncentrowane ultradźwięki o wysokiej częstotliwości intensywnie regenerują skórę, potęgując efekt jej wielowymiarowego ujędrniania. Precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć nawet do trzech warstw skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i sieci tkanek mięśniowych, dając początek procesowi regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. SonoQueen posiada także specjalną, precyzyjną głowicę przeznaczoną do okolic oczu, która pozwala na zredukowanie tzw. kurzych łapek lub problemu opadających powiek. Terapia jest bezbolesna, nie wymaga okresu rekonwalescencji i przynosi spektakularne efekty. Zabieg można znaleźć w ofercie każdej prestiżowej kliniki, zajmującej się medycyną estetyczną, także w MediArt Clinic z Poznania.

SonoQueen – opis i skuteczność terapii

Metoda ta daje możliwość wykonania precyzyjnego oraz niezwykle skutecznego zabiegu na dowolnie wybranej głębokości tkanki: od 2,5 mm do 4,5 mm na twarzy i aż do 6 mm na ciele. Przede wszystkim pozwala dotrzeć do warstwy SMAS (Superficial Muscular Aponeutrotic System), wzmacniając efekt kolagenu. SMAS to system powięzi mięśniowej, odpowiedzialnej za jędrność poszczególnych części ciała oraz oddzielanie mięśni od siebie. Głównym składnikiem jest właśnie kolagen, dlatego należy dbać o utrzymanie jego poziomu w organizmie. Lifting twarzy i ciała metodą SonoQueen wykorzystuje technologię HIFU, której celem jest perfekcyjne skupienie fali ultradźwiękowej o podwyższonej energii na niewielkim obszarze punktowym. W tkankach poddanych terapii powstają dwa zjawiska fizyczne: termiczne oraz mechaniczne, które wpływają na głęboko osadzone komórki skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Jeden zabieg wykonywany przy pomocy urządzenia SonoQueen trwa około 30 minut. Czasami pojawiają się po nim lekkie zaczerwienienia oraz obrzęki, które jednak ustępują w krótkim czasie. Specjaliści, w celu zapewnienia odpowiednich efektów, zalecają pacjentom wykonanie trzech zabiegów w ciągu roku. Efekt utrzymuje się przez kilka lat, ale z czasem, żeby cieszyć się zdrowym wyglądem, warto SonoQueen powtórzyć.

SonoQueen – wskazania i przeciwwskazania

SonoQueen, zwany nieprzypadkowo „królową medycyny estetycznej”, zalecany jest osobom powyżej 35. roku życia, u których zanik kolagenu jest problemem postępującym i zauważalnym. Dzięki niemu dojrzała skóra, częściej niż po innych zabiegach kosmetycznych, uzyskuje i zachowuje trwały efekt napięcia. Zabiegi rekomendowane są osobom z problemami typu: wiotka skóra twarzy i szyi, zmarszczki, opadające powieki, tzw. podwójny podbródek, opadające policzki, zmarszczki  i otyłość. Terapia sprawdza się w walce ze zwiotczałą skórą na brzuchu, wpływa na uniesienie i ujędrnienie pośladków oraz wygładzenie skóry w okolicach ud. Przeciwwskazania do zabiegu to, m.in.: ciąża, karmienie piersią, osłabienie organizmu chorobami i obecność metalowych elementów (protez) w miejscu objętym terapią. Jak zapewniają specjaliści z Medi Art Clinic: ,,SonoQueen nie tylko wzmacnia istniejący kolagen, lecz także powoduje produkcję nowych włókien kolagenowych. Ponadto, jest to całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda, która da nam widoczny efekt przez kilka lat”.

Więcej o tym zabiegu rewitalizującym i odmładzającym można przeczytać: https://mediartclinic.pl/sonoqueen-najnowsza-metoda-liftingu-juz-mediart-instytut

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.