Wyjątkowa pielęgnacja włosów – Pro Fiber L’Oreal Expert

165

Eksperci L’Oreal prezentują zupełnie nową metodę długotrwałej regeneracji i pielęgnacji włosów. Terapię profesjonalnej rewitalizacji włosów wykonasz teraz także w domu. L’Oreal stworzył specjalną serię kosmetyków do 6-cio tygodniowej terapii regenerującej włosy. Wykonaj pierwszy zabieg w salonie, a w domu odnawiaj jego działanie. Dzięki długotrwałej pielęgnacji Pro Fiber Twoje włosy staną się odżywione jak nigdy dotąd!

Na czym polega działanie metody Pro Fiber L’Oreal?

Pro Fiber L’Oreal – to linia profesjonalnych produktów, zawierających innowacyjny kompleks APTYL 100 – zaawansowaną technologię odbudowującą włosy cienkie i zniszczone. Jej działanie odbywa się dwuetapowo. Specjalna formuła produktu działa na włókno włosa, odbudowując go i odżywiając od wewnątrz. Natomiast polimer działający zewnętrznie wygładza łuskę włosa i nadaje mu miękką i elastyczną strukturę.

Molekuła APTYL 100 aplikowana jest w salonie fryzjerskim podczas zabiegu PRO FIBER. Składniki aktywne wnikają głęboko we włókno włosa, na długo zatrzymując w jego wnętrzu składniki odbudowujące. Zabieg zapewnia niespotykany dotąd, długotrwały efekt wzmacniany kosmetykami do użytku domowego.

Rodzaj włosów:

– włosy cienkie i delikatne,
– włosy uwrażliwione,
– włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi i agresywną stylizacją,
– włosy suche.

Jak wygląda kuracja?

Zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwszy jest wykonywany w salonie, następnie terapia jest kontynuowana w domu.
Przed zabiegiem fryzjer dokonuje oceny stanu włosów i dobiera odpowiedni do ich rodzaju preparat z serii PRO FIBER. Ze względu na poziom uwrażliwienia włosa cała linia dzieli się na:
– poziom 1 – „Wygładzenie włosa”
– poziom 2 – „Odbudowa włosa”
– poziom 3 – „Rekonstrukcja włosa”.

Po dobraniu odpowiednich do rodzaju włosów produktów, fryzjer myje włosy szamponem przygotowującym je do aplikacji APTYL 100. Następnie nakłada warstwami optymalną dawkę koncentratu, a w dalszej kolejności maskę techniczną. Po upływie kilku minut całość jest spłukiwana. Po osuszeniu włosów ręcznikiem, fryzjer nakłada na włosy specjalnie dobrane serum w celu przedłużenia działania zabiegu PRO FIBER. Następnie suszy i modeluje włosy.
Przeprowadzona na początku diagnoza pozwala dobrać odpowiednie kosmetyki do samodzielnej pielęgnacji w domu. Cała seria składa się z kilku produktów. Fryzjer dobiera ich rodzaj biorąc pod uwagę kondycję włosów. Aby przedłużyć działanie molekuły APTYL 100 należy stosować w pielęgnacji domowej wyłącznie produkty z serii PRO FIBER. Jeśli włosy nie wymagają stosowania odżywki czy maski, kuracja pozwala pomijać ich stosowanie. Może się zdarzyć, że fryzjer dobierze produkty z różnych linii PRO FIBER – np. w sytuacji, gdy końcówki włosów są bardziej zniszczone niż pozostała powierzchnia włosa. Po każdym 4 myciu należy użyć Boostera PRO FIBER. Dla utrzymania efektu kuracji po 6 tygodniach należy powtórzyć zabieg w salonie.

Efekty kuracji:

– nawilżenie i regeneracja włosów,
– większy połysk,
– efekt wygładzenia
– sprężystość i elastyczność włosów.

PRO FIBER od L’Oreal Ekspert to innowacyjna metoda rewitalizacji włosów. Jeśli twoje włosy wymagają regeneracji i nawilżenia, wypróbuj profesjonalna pielęgnację proponowaną przez ekspertów tej marki. Jest to metoda długotrwałej odbudowy zniszczeń włókna włosa, możliwa samodzielnego kontynuowania w domu. Jeśli masz dodatkowe pytania, wejdź na stronę Salon Ekspert i umów się na spotkanie. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.